Безперервний професійний розвиток

National Expert Group on Infection Control

Методологія оцінювання набутих знань

Доброчесність

Конфлікт Інтересів

 

Запрошення у зимову школу на навчання спеціалістів із профілактики інфекцій та інфекційного контролю

Бюро ВООЗ в Україні разом із Національною експертною групою з інфекційного контролю NEGIC запрошує на навчання спеціалістів із профілактики інфекцій та інфекційного контролю – оголошується набір 30 учасників у зимову школу.

Вимоги до фахівців: медичні працівники, які працюють у відділі інфекційного контролю закладу охорони здоров’я або у відділі інфекційного контролю центру контролю та профілактики хвороб.

Зимова школа з інфекційного контролю буде проводитися в змішаному форматі: теоретична on-line частина включає 20 тем, заняття відбуватимуться щопонеділка, щосереди та щопʼятниці з 17.00 до 18.30. Початок лекцій – 22 січня, закінчення – березень 2024.

Практична off-line частина відбудеться 20-22 березня та включає 3-денний тренінг на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського зі здачею теоретичних знань та практичних навичок наприкінці навчання.

Чому ця школа є такою важливою?

Інфекційні хвороби, пов’язані з наданням медичної допомоги, є найбільш частою несприятливою з медичної точки зору подією у сфері охорони здоров’я. Вони впливають на пацієнтів, збільшуючи тривалість госпіталізації на 5-7 днів, вартість лікування та витрати з власної кишені пацієнта, а також збільшують рівень протимікробної резистентності. Тож для успішної програми з профілактики інфекцій та інфекційного контролю потрібні добре освічені спеціалісти.

Запрошуємо до участі у зимовій школі!

Реєстраційна форма: